Virtuemart Extensions

O společnosti

Historie 

Historie

Společnost macmatic byla založena na jaře roku 2008 jako rodinný podnik. Díky pevným vztahům a velkému úsilí ze strany zakladatelů společnost překonala období krize a položila základ k dynamickému rozvoji, který vyústil v založení vlastní značky pro CNC obráběcí stroje. Společnost se aktivně zabývá prodejem nových CNC obráběcích strojů. V nabídce naleznete vertikální i horizontálních obráběcí centra pro silové i rychlostní obrábění, portálová obráběcí centra, pětiosá obráběcí centra, rychlostní CNC stroje pro vrtání, závitování a frézování, CNC obráběcí centra s paletovou výměnou, silové soustruhy s rovným ložem, produktivní soustruhy s šikmým ložem, nebo například vertikální (karuselové) soustruhy. S postupným vývojem se firma začala zabývat i prodejem vlastní značky příslušenství pro CNC obráběcí stroje. V této skupině zboží nabízíme výkonné odsavače olejových par macmatic Aspira a tepelné upínače macmatic Therma pro rychlé, přesné a tuhé upnutí nástrojů.

Neustále rozšiřujeme soubor souvisejících služeb zahrnující nejen záruční a pozáruční servis námi nabízených CNC obráběcích strojů, ale i technické a technologické poradenství, včetně zajištění a dodávek náhradních dílů.

V současné době dodáváme na český a slovenský trh CNC obráběcí stroje značek macmatic a Akira Seiki. 

   
macmatic 360° řešení 

macmatic 360° řešení

Naším cílem je budování dlouhodobých a oboustranně spokojených vztahů se zákazníky. Poskytujeme komplexní služby v oblastech poradenství, prodeje, servisu a technologie:

  • našim zákazníkům navrhujeme ekonomický způsob řešení výroby s ohledem na rychlou návratnost investice
  • poskytujeme služby poradenství při prodeji, jehož cílem je navržení cenově optimálního technického a technologického řešení na vysoké technické úrovni
  • školení obsluhy a údržby stroje, záruční i pozáruční servis, dodávka náhradních dílů
  • celý výrobní proces strojů průběžně sledujeme a firemní technik na Taiwanu provádí závěrečnou kontrolu kvality stroje
  • úzce spolupracujeme s výrobci na vývoji strojů a příslušenství
   
macmatic team 

macmatic team

Našim dlouhodobým cílem je také budování dobrých vztahů se zaměstnanci a našimi partnery.

Společnost macmatic tvoří pevný team zkušených, výkonných a vstřícných pracovníků prodeje, technicko-technologického oddělení a pracovníků administrativy. Klademe důraz na vysokou odbornost našich pracovníků, kterou získávají pravidelným školením jak přímo u výrobců strojů, tak u dodavatelů NC systémů a příslušenství. 

Chcete se stát součástí našeho teamu? 

   
macmatic centrum 

macmatic centrum

V současnosti stavíme nové sídlo společnosti macmatic v průmyslové zóně v Lukově u Zlína. Na ploše 5 500 m2 se bude nacházet zázemí ve správní budově, včetně nového školícího centra, showroomu CNC obráběcích strojů a skladu náhradních dílů.

Nové prostory umožní prezentaci CNC obráběcích strojů a příslušenství, zkrátí dodací termíny strojů a náhradních dílů a umožní vznik odborného školícího centra, které položí základy pro další rozvoj činností firmy.

Průběh stavby můžete sledovat v rubrice Novinky a Galerie, nebo na sociálních sítích Facebook a LinkedIn.