Virtuemart Extensions


macmatic VDC 600 g M

VDC 600 gVDC 600 g
Výrobce:macmatic
Základní cena bez DPH:
Internetová cena bez DPH:
NC systémMitsubishi
Rozjezdy v osách X/Y/Z600/600/320 mm
Maximální otáčky30 000 min-1
Hmotnost6500 kg
VDC 500g - odsavač prachuVDC 500g - odsavač prachu
 

Vysokorychlostní CNC obráběcí centrum macmatic VDC 600 g, je stroj portálové konstrukce navržen a vybaven pro obrábění grafitu, opravy kalených forem a dalších materiálů bez přítomnosti řezné kapaliny. Litinová základna stroje portálové konstrukce o hmotnosti 5 700 kg zajišťuje vysokou tuhost a snižuje vibrace vznikající během vysokorychlostního obrábění. Stroj disponuje pracovními posuvy 15 m/min v osách X, Y, Z a vysokorychlostním řídicím systémem Mitsubishi M730 s funkcí SSS - Super Smooth Surface pro vyhlazení kontur a rychlé načítání bloků.

Pro rychlostní obrábění grafitových elektrod a kalených forem disponuje CNC frézovací centrum macmatic VDC 600 g vysokorychlostním elektrovřetenem s kuželem HSK-E40 o maximálních otáčkách 30 000 min-1. Vřeteno je vybaveno přetlakovou ochranou, aby se zabránilo poškození ložisek jemným prachem, který při obrábění bez použití chladicí kapaliny vzniká.

Vnější krytování stroje, vnitřní krytování obráběcího prostoru, krytování výměníku nástrojů i ochrana lineárních vedení odpovídá požadavkům na ochranu před průnikem prachových částic. Frézovací centrum je dále standardně vybaveno účinným systémem na odsávání prachu o výkonu 5 kW a průtoku vzduchu 80 m3/min. Díky tomu je v obráběcí prostoru konstantně udržován podtlak, který nedovolí nežádoucímu úniku prachových částic mimo obráběcí prostor a odsávací systém.

Díky všem výše zmíněným vlastnostem je vysokorychlostní CNC frézovací centrum macmatic VDC 600 g vhodné především na obrábění grafitových a kovových elektrod, grafitových desek a kalených povrchů forem.

Technické parametry

Rozjezdy v osách
NC systém
Kužel vřetene
Vřeteno
Přesnost najetí
Pracovní prostor
Výměník nástrojů
Konstrukce stroje
Připojení stroje a náplně
Rozměry stroje
Odsavač prachových částic
Odebrat stroj
Rozjezdy v osách
NC systém
Kužel vřetene
Vřeteno
Přesnost najetí
Pracovní prostor
Výměník nástrojů
Konstrukce stroje
Připojení stroje a náplně
Rozměry stroje
Odsavač prachových částic

Výběr příslušenství

Standardní příslušenství

Volitelné příslušenství

Uvedené ceny jsou bez DPH